субота, 29 серпня 2015 р.

Львівська група 1914 шукає собі гітариста


На сторінках перспективної львівської групи 1914 у соцмережах у першій декаді серпня з'явилося (і лишається вкрай актуальним) оголошення такого змісту :

Камради! У наш колектив осколково-фугасної музики 1914 досить терміново треба толкового гітариста.
Вимоги - знати розташування усіх брам у форті Дюмонт, розмір ноги покоївки кайзера Вільгельма, вміти перерахувати загиблих у битві при Вердені (поіменно), за 30 секунд знешкоджувати 75 мм шрапнельний снаряд з дистанційним взриваком та розбирати гранату Рдутловського на сцені без інструментів :)
Якщо серйозно, то треба людину толкову, яка прийде, оперативно вивчить матеріал і буде з нами їздити.
Людину, котра має час і бажання ходити на репетиції, їздити на концерти (за пару місяців два великих фести в Києві + тур по виходу альбому), мати закордонний паспорт і візу (або могти оперативно це зробити) любити таке музло (або вміло це імітувати))) ну і бути адекватним. Мусить хоть хтось в групі бути адекватним :)
Якщо знаєте таких людей - пишіть\дзвоніть.

sturmgewehr2012@gmail.com
063 82 88 322

Ну а для тих, хто ще не має уявлення про музику цієї самобутньої банди, є bandcamp з трьома синглами і професійне відео з недавнього виступу на ELECTRIC MEADOW FEST 2015 :









вівторок, 25 серпня 2015 р.

KRODA оприлюднила прев'ю альбому "Навій Схрон"

Видавши 1 травня суперовий повноформатник GinnungaGap​-​GinnungaGaldr​-​GinnungaKaos (рівно через 4 роки по виході еталонного Schwarzpfad), KRODA, як і було обіцяно, зовсім не збирається зупинятися на досягнутому, анонсуючи вже на осінь реліз альбому, 2/3 треків якого, як уже зрозуміло з цього прев'ю та коментаря самого Eisenslav'а,  можна буде справедливо затегати як ембіент та dungeon synth.

Слід зазначити, що KRODA й раніше була сильною в такому саунді (хоча й не концентрувалася на ньому), тож не знаю як ви, а я очікуватиму цього альбому не менше за попередні. Трек, викладений в якості  прев'ю, по-справжньому надихає. Крім того, він оздоблений не лише обкладинкою майбутнього LP, а й лаконічним фотосетом власного "виробництва", присяченим серпневому нічному небу. 


Споглядаючи його під час прослуховування новинки, одразу ловиш себе на думці, що нині ідеальна пора року для такого анонсу.

Laibach опублікували власний кавер на північнокорейську пісню

Laibach, які цього літа відзначили 35-річчя, завжди були і є епатажним колективом, але їхня сенсаційна поїздка з двома концертами до Пхеньяну, де, крім усіх інших жахів комуністичного режиму, у 99,9% випадків діє заборона на західну музику, стала несподіванкою навіть для мене.
Photo by Joerund F. Pedersen

Про сам Liberation Day Tour сказано і написано різними мовами вже чимало, тож сьогодні ми зацінимо свіжий кавер культових словенців на тубільну all-female групу The Moranbong Band (про яку б ми з вами ніколи не дізналися, якби не Laibach). Як стало відомо, вокальні партії у свіжому кавері також виконав учасник словенської синтпоп-групи Silence Борис Бенко, відомий фанам Laibach за альбомом Volk. Оскільки цей LP у їхній дискографії я недолюблюю, то цю обставину мені прояснила Мережа.


Прикметно, що цей своєрідний, несподівано "чілаутний" трек поширюється через головну сторінку офіційного ютуб-каналу одного з провідних північнокорейських ЗМІ. Підсумовуючи все сказане, не можу не відзначити властиву Laibach виняткову геополітичну інтуїцію : після їхнього другого приїзду до України в листопаді 2013 року Майдан стрімко став змінювати свій формат дискотеки на формат вуличних боїв без правил (хоча концерт відбувався у Харкові), а перші два концерти у північнокорейському комунозаповіднику збіглися в часі із загостренням конфлікту між двома Кореями (включно з обміном артилерійськими ударами). Епатаж епатажем, але дуже схоже на те, що концерти Laibach езотерично є чорною міткою для всіх різновидів комунопедерастів : як для янучар, так і для їхніх вузькооких братів. Щоправда, діє вона не завжди однаково сильно.

Тож якщо ви, як і я, мрієте про такі привабливі для кожного каратєля варіанти найближчого майбутнього як-от громадянську війну в РФії (під час і після якої кацапам нарешті стане не до нас) чи хоча б про активізацію кавказького фронту (в якості плану-мінімум) - то вважайте, що вже знаєте кого до них запросити =) 

субота, 15 серпня 2015 р.

Gamardah Fungus - Hidden By The Leaves (2015) [рецензія]


Продовжую давати реальну оцінку найкращим українським релізам поточного року.

Dead Faith - Disoriented (2015) [рецензія]


З початку серпня я почав співпрацю з досить відомим порталом neformat.com.ua, де активно рецензую різну актуальну українську музику (на жаль, російською, оскільки це єдина робоча мова цього в іншому патріотичного порталу). Позитивна новина полягає в тому, що тепер моїх рецензій має бути більше. Тож читайте першу з них, підтримуйте гідних українських артистів, а передусім - воїнів, які зараз протистоять кацапським окупантам.

Віктор Цой. In Memoriam


25 років тому цього дня загинув Віктор Цой.
Нині в деякого прошарку хіпстерів модно хаяти його творчість, але завжди ця спроба критики звучить від людей, яким не світить стати легендами. Для мене ж він завжди буде одним з героїв мого дитинства. Якби він дожив до наших днів - точно б не "кримнашив" (на відміну від різних вато-блазнів і колорадів, які вважають себе артистами), і, скоріше за все, перебрався б із початком війни до Києва, який любив і в якому написав деякі зі своїх хітів. І я не сумніваюся, що якими б не були поточні суєтні тренди, пам'ять про нього житиме допоки слухатимуть музику як таку.
Тож саме сьогодні в моїх колонках звучать виключно альбоми групи КИНО.