понеділок, 8 лютого 2016 р.

NOKTURNAL MORTUM анонсували на 15 лютого два шикарні релізи

Шикарні новини з Харкова: всесвітньо відомі класики українського heathen metal art NOKTURNAL MORTUM вирішили полегшити своїм фанам процес очікування нового повноформатника (який дістав назву "Істина" і, за моїм прогнозом, має вийти в ході 2016-го) випуском одразу двох потужних релізів.

Перший з них являє собою не що інше як спліт із не менш культовим польським проектом GRAVELAND і має назву "The Spirit Never Dies". 

Як зазначено в офіційному анонсі від NOKTURNAL MORTUM, вони представлені на цьому спліті трьома треками (інструментальним вступом та двома піснями) загальною тривалістю близько 21 хвилини. Щодо їх партнера, то він також представлений трьома треками, до того ж у них вперше за багато років звучатимуть живі барабани.


Спліт вийде у форматі 8-панельного матового дігіпаку, перші 144 копії йтимуть у дерев'яному боксі. Також є варіант з тематичною футболкою.

Преордерити можна за такими контактами : 
www.heritagerex.bigcartel.com
heritagerex@gmail.com

"22 Years among the Sheep" — назва лімітованої 555 копіями компіляції, яка побачить світ того ж дня, що й спліт. Складається вона аж з п'яти дисків, з них два містять раритетні, реміксовані та концертні треки NOKTURNAL MORTUM, три — триб'ют у виконанні понад тридцяти колективів, серед яких: Dub Buk, Finist, Prohod, Midnight Odyssey, Selvans, Serpeń, Abusiveness, Darkend, Żrec, Grylle, Wolves of Avalon, Nordglanz, Cristhorn, Dawn of Svarogh, Stworz, Garden of Grief, Athene Noctua, Moia Ochered, Aeon Winds, Azzrakgar, Pulsar Colony, Sawhill Sacrifice, Exurge, The Hum, Zgard, Zakon Velesa, Sombre Ostara, Paganland, Volk, Endless Battle, Arkuda, Gjallarhorn, Demoterion, Iron Woods.

Зміст перших двох дисків також докладно проанонсовано :


Координати для попередніх замовлень ті самі.

Немає коментарів:

Дописати коментар